SuperBase Pro 1500 в наявності, відправляємо протягом 24 годин. 067-796-16-22
0

Системи зберігання електроенергії

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Що таке системи зберігання електроенергії SuperBase?

Системи зберігання електроенергії SuperBase – це спеціальне обладнання, яке дозволяє створити критичний запас електрики для використання його за відсутності доступу до центральних електромереж (при відключеннях, на природі). Вони дозволяють отримати енергонезалежність, з максимальним комфортом проводити час у кемпінгу та зберегти світло та робочу техніку у своєму будинку, коли все місто занурюється у темряву. Купити таку техніку – справді чудова ідея.системи зберігання електроенергії SuperBase

Як працюють системи зберігання електроенергії SuperBase?

Система для зберігання сонячної енергії є технічно складним, але простим у використанні пристроєм. По суті система зберігання сонячної енергії – це акумуляторний генератор, який заряджається від портативної електростанції. Вони заряджаються від сонячних панелей, але можна підзарядити техніку і від центральних електромереж (від розетки).

Ми представляємо продукцію всесвітньо відомої американської компанії, яка займає впевнені позиції лідера у цій ніші. Zendure – бренд, який спеціалізується на виробництві високоякісних портативних зарядних пристроїв та інших аксесуарів для мобільних пристроїв. Компанія була заснована у 2013 році в місті Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія, США. Лінійка SuperBase створена із застосуванням інноваційних технологій.

Серед основних переваг систем зберігання електроенергії SuperBase відзначимо:

  • високий ККД. Використовуються літій-залізо-фосфатні батареї LiFePO4, які працюють більш ефективно, ніж літій-іонні. Їхня ємність на 42% вище, тому при менших розмірах можна досягти більшої ємності;

  • універсальність. Можна підключати будь-які електроприлади, навіть високочутливі, оскільки забезпечується висока напруга;

  • висока потужність. Модель у максимальній комплектації здатна забезпечити ваш будинок електрикою на 10-12 днів при витраті 150 кВт · год на місяць;

  • можливість підключати кілька електроприладів одночасно;

  • висока швидкість зарядки;

  • екологічність. Сонячні панелі генерують електрику із чистої енергії сонця, а система зберігання накопичує її для використання у потрібний час. Це дозволяє зберегти природні ресурси планети.

Не можна сказати, що такий пристрій коштує дешево, проте вартість його цілком справедлива.

Як вибрати домашні системи зберігання електроенергії?

купити систему зберігання електроенергіїОсновні критерії вибору системи зберігання енергії – ефективність, ємність, стабільна потужність, швидкість заряджання, надійність та довговічність (термін експлуатації). Наприклад, системи SuperBase V4600 отримали такі технічні характеристики:

  • номінальна потужність – 3000 Вт;

  • ємність вбудованої батареї - 4608 Вт · год;

  • можливість керування через мобільний додаток, вбудований вай-фай;

  • габарити - 730x346x442 мм.

Також у лінійці виробника представлена модель V6400, яку відрізняє велика потужність та ємність у 6400 Вт · год.

Якщо вашому запиту не відповідають ці робочі параметри, ви можете підібрати іншу техніку в нашому магазині. У каталозі представлені портативні електростанції, додаткові акумулятори в асортименті.

Бажаєте купити систему зберігання електроенергії недорого?

Замовити системи зберігання електроенергії SuperBase за демократичними цінами пропонує фірмовий інтернет-магазин BtPS. Надаємо офіційні гарантії якості. Доставка охоплює всю територію України (Львів, Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Хмельницький). Вона займає всього 1-3 робочі дні, може бути адресною або на поштове відділення і буде для вас абсолютно безкоштовною.

Вгору