Всі ми пам’ятаємо про майже цілодобові вимкнення світла. І пам’ятаємо як нам допомагали наші помічники - зарядні станції, генератори, інвертори… Здавалось би ситуація налагодилась, і про цих помічників ми можемо забути. Дай Бог щоб так воно й було. Та для зарядних станцій знайдеться місце і при стабільному живленні з мережі! Здивовані? Тоді читаймо короткий огляд про ТОП 2 використання зарядної станції, формату medium long read.

               Під зарядною станцією* будемо розуміти Zendure SuperBase Pro 1500 або аналогічну з номінальною потужністю від 2000 Вт, ємністю батареї від 1440 Вт*г. Та потужним, від 1800 Вт, входом для зарядки від сонячних панелей, і можливістю зарядки від автомобіля.

               1 Приміський будиночок, він же дача :) Нажаль не скрізь відновлені електромережі, і відновлення займе не мало часу. Та навіть у мирний час дачні кооперативи не завжди були забезпечені стабільним живленням. Тож зарядна станція, особливо в поєднанні з мультиваркою, стане в нагоді. Що ж може** зарядна станція на дачі і чому ми акцентуємо на потужності сонячних панелей від 1800 Вт:

  • Тричі приготувати їжу в мультиварці
  • Заживити насос скважини
  • Закип’ятити чайник води
  • Частково дати живлення на холодильник
  • Дати живлення на освітлення, бажано світлодіодними лампами
  • Ввімкнути телевізор чи ноутбук
  • Підзарядити мобільні телефони
  • Бонус – знизити витрати на електроенергію якщо живлення з мережі на дачі йде за промисловим тарифом

Це була, так би мовити, програма мінімум, з урахуванням що на дачі не буде можливості підзарядити станцію. Хоча в більшості випадків є як мінімум можливість підзарядити від автомобіля. Також, якщо, приготування їжі в мультиварці має пріоритет, то можна скоротити витрати енергії на інших споживачів. І відповідно збільшити кількість приготувань їжі до 6. Таким чином «розтягнути» заряд станції на два дні. Наприклад замість телевізора та освітлення можна провести час з близькою людиною, міцно обійнятись, вкритись теплим пледом і спостерігати мальовничі краєвиди та вечірні зорі з чашкою теплого чаю…

Стосовно сонячних панелей 1800 Вт, ця опція відверто скажем не з дешевих, та вона дозволить повністю зарядити станцію за 1 … 2 години за сонячної погоди. За похмурої погоди потужна сонячна панель дозволить відновити заряд станції за 3 … 6 годин. Це дозволить вам користуватися зарядною станцією стільки скільки вам потрібно. В той час як сонячні панелі малої потужності, за похмурої погоди, взагалі не впораються з зарядом станції.

2 Відпочинок з палатками, кемпінг. Шашлик, міцні прохолодні напої, мальовнича природа… Звичайно можна приготувати шашлик і на мангалі, витратити час на пошук та розпалювання дров чи вугілля і все вийде. А напої можна вживати і тепленькими :) Та є альтернативний варіант: портативна зарядна станція + електрогриль + міні холодильник. Тож якщо ви забезпечені всім цим, ви можете використати зекономлений час на спілкування з близькими людьми за склянкою прохолодного напою…

За наявності сонячних панелей, особливо якщо ваш пікнік запланований на декілька днів чи навіть тижнів, зарядна станція дозволить вам користуватись електроенергією майже без обмежень.

 

* Будьте уважні, не підключайте до зарядної станції прилади які споживають потужність більшу ніж номінальна потужність станції.

** Перелік обладнання індикативний, виходячи з того що ми протестували, час роботи залежить від ступеню заряду батареї та потужності підключених до станції приладів.