SuperBase Pro 1500 в наявності, відправляємо протягом 24 годин. 067-796-16-22
0

ZENDURE

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Про Zendure

Шлях Zendure

Zendure — один із найшвидше зростаючих стартапів EnergyTech, розташованих у технологічних центрах Кремнієвої долини (США) та Кремнієвої долини Великої затоки (Китай і Японія).

 

Наша мета полягає в тому, щоб зробити енергію доступною, тоді та де вона вам найбільше потрібна.

 

Коли люди та громади залишаються без електроенергії навіть на день, втрачаються не лише комфорт і зручності сучасного життя. Енергія – це виживання. Енергія - це зв’язок.

 

Браян Лю, генеральний директор і засновник Zendure, провів перші вісім років свого життя в маленькому селі в сільській місцевості Китаю, де взагалі не було електрики. Вночі батькам доводилося при тьмяному світлі гасової лампи перевіряти його ліжко на наявність змій. Коли влада нарешті прийшла до його громади, вночі стало безпечніше, було легше читати та вчитися, а телевізори доносили до його громади інформацію та погляди з усього світу.

 

Енергія є… енергія.

 

Ми бажаємо бути платформою Clean Energy Tech, яка підтримує громади та економіку.

 

Ми раді працювати над розробкою екологічно чистих рішень для накопичення енергії з провідними галузевими ідеями та партнерами, які надихають наших переможців у дослідженнях і розробках, інженерних процесах і підприємницькому мисленні робити те, що правильно, і робити це правильно.

 

Наша місія полягає в тому, щоб демократизувати новітню енергетику, щоб постачати чисту та доступну електроенергію за допомогою пристроїв і послуг, придатних для життя в мережі та поза нею.

 

З 2013 року наше відзначене нагородами портфоліо міцного дизайну, універсальних і провідних у галузі мобільних акумуляторів, портативних електростанцій, рішень для накопичення енергії для дому IoT із «швидкою підзарядкою» допомогло покращити життя людей удома, на роботі та у розвагах у всьому світі.

 

Наші успіхи включають SuperMini, SuperTank Pro, SuperBase Pro та домашню систему накопичення енергії - SuperBase V, а також нашу лінійку додаткових батарей, панель розумного дому, розумну розетку, зарядний пристрій для електромобілів і додаток для дистанційного керування енергією.

 

Якщо ваші цінності збігаються з нашими...

Правда та чесність | Підзвітність і відповідальність | Енергетична свідомість

… ми з нетерпінням чекаємо, що ви приєднаєтесь до нас, навчите нас, надихнете та підтримаєте нас, коли ми вирішимо дисбаланс сил у світі.

 

Шлях Zendure

Розгорнути
Вгору